Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Blog o podróżach

:: lubiepodroze ::

Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu podczas podróży nie jest takie trudne jak może Ci się to wydawać. W tym wpisie postaram się opowiedzieć Ci sposoby, dzięki którym osiągniesz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych środków na uzyskanie rabatów. Im wcześniej zajmiesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz uzyskać. W ten sposób hotele administrują dostępnym miejscem, żeby uzyskać jak najwyższe przychody.

Także rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze znacznymi korzyściami. Jeśli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela zyskowniej jest na kilka pokoi udzielić upustu. Jeśli nie jesteś nazbyt wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, państwowych albo dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co często prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeżeli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to stroń od okresów szczytowych. Jeżeli wybierasz się na plażę bądź jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. Podobnie, unikaj środka zimy jeżeli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na dużo dni nieraz owocuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się zdobyć chociaż jeden dzień gratis lub np. darmowe śniadania. Dużo hoteli proponuje takie opusty, ażeby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej zyskowne jest zameldowanie jednej osoby na parę dni niż parę osób po jednym dniu.

Sporych upustów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to w szczególności zauważalne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie wyższa niż w środę czy czwartek.

Hotel w rewelacyjnej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:

Hotel klasy Biznes Łaziska Górne

Hotel w Rudzie Śląskiej 10 min Hotel Modus - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222


Głosuj (0)
00:21:14 20/09/2017 [Powrót] Komentuj